Херсонський спортсмен виборов срібло на Чемпіонаті Світу з боротьби самбо

Нещодавно в столиці Румунії місті Бухаресті пройшов Чемпіонат Світу з боротьби самбо.

В змаганнях взяло участь 750 спортсменів з 80 країн світу. У призовому заліку збірна України фінішувала другою у розділі «бойове самбо» як за кількістю, так і за якістю нагород, здобувши 2 золоті, 4 срібних і 5 бронзових медалей.

Херсонщину в складі Національної збірної України представляв керівник гуртка з дзюдо дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 (в минулому його вихованець), майстер спорту України міжнародного класу, Кучеренко Андрій Олександрович.

Посівши друге місце на Чемпіонаті Світу, став наймолодшим представником збірної, який отримав звання «Заслужений майстер спорту України».

Тренує спортсмена керівник гуртків з дзюдо Гринько Олександр Миколайович.