Херсонська облрада подарує тепло

Херсонська облрада подарує тепло

Для цього депутатам обласної ради пропонують внести зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2018 рік.

Основний акцент робиться на розробку кошторисів для вирішення проблем із опаленням у закладах освіти та культури.

Наприклад, на розробку проектно-кошторисної документації будівництва автономної котельні для будівлі Херсонського обласного краєзнавчого музею (вул. Театральна, 1) пропонують виділити 71 тисячу гривень.

Ще 80 тисяч хочуть передбачити на розробку проекту автономної котельні для філії краєзнавчого музею на Театральній, 5 та для будівлі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Херсонське училище культури та обласний військовий комісаріат також отримують котельні. На їх проектно-кошторисну документацію з обласного бюджету пропонують виділити 210 тисяч гривень.

Окрім цього, до «Переліку проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст області, що пропонуються до реалізації у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету» пропонують додати проект Великолепетиської районної ради. А саме - капітальний ремонт системи опалення Миколаївського освітнього комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти».

Загальний бюджет – 3,2 млн гривень. З обласного бюджету планують виділити 200 тисяч, ще 160 тисяч отримають від партнерів.

Решту суми передбачать у місцевому бюджеті.

Олена ПІМЕНОВА