День краси у Генічеській бібліотеці

Співробітники Генічеської районної дитячо-юнацької бібліотеки запросили юних красуньок - дівчат Генічеської ЗОШ №1 та їх вчительок разом відзначити Міжнародний день краси, який нещодавно відсвяткували у світі.

І діти, і керівники помітили ті кардинальні зміни, що відбулися у залі дитячого відділу бібліотеки: яскраві кольори стін, килима, крісел, зручність у найменших дрібницях – так ми змінились за останній місяць, і все це – заради нашого юного читача!

Святковий захід розпочався невеличким екскурсом: дівчата дізнались про історію свята, про перші конкурси краси. Потім перейшли до обговорення питання, що ж насправді є красою.

Наші молоді гості дійшли висновку, що прекрасний ти, коли не тільки зовнішньою красою наділила тебе природа. Важливо те, ким ти є і яка ти Людина. Не обійшлось без улюблених загадок: з перших слів дівчата відгадували імена казкових героїнь.

Далі пограли у «Салон краси» і «Я – модельєр»: спочатку завзято розписували манікюр на заготовках, а далі вигадували дизайн шкільного одягу для паперових ляльок.

Потеревенили по-жіночому про різні страви, які дівчата вже навчилися готувати самостійно, а згодом відгадували відео-ребуси, в яких було закодовано різні смачні страви.

По завершенню намалювали міні-тату блискучими кольоровими ручками і зробили фото на згадку в новому інтер'єрі бібліотеки. Всі залишились задоволені святом, а учениці пообіцяли прийти по нові книги! Приходьте, у нас цікаво, атмосферно і затишно!

За матеріалами Генічеської районної дитячо-юнацької бібліотеки
Генічеської районної ради