День відкритих дверей для безробітних Херсона

День відкритих дверей для безробітних Херсона

23 безробітних, які знаходяться на обліку в Херсонському міському центрі зайнятості, завітали на День відкритих дверей відокремленого підрозділу Служби колії «Херсонська дистанція колії РФ «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Захід відбувався в рамках Меморандуму про співпрацю, що підписаний між ПАТ «Укрзалізниця» та Державною службою зайнятості.

Представники роботодавця провели екскурсію підприємством, де шукачі роботи ознайомились із виробничим процесом, завдяки якому існують залізничні перевезення. Поінформували про актуальні та перспективні вакансії розповіли про роботу залізниці, розкрили питання про умови праці і рівень заробітної плати.

Присутні дізналися про перспективи розвитку підприємства, умови стажування та навчання за професіями: монтер колії, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, складач поїздів, електромонтер та інші.

«День відкритих дверей – це унікальна можливість для шукачів роботи отримати вичерпну інформацію про роботодавця з перших уст, зануритись у виробничий процес та скоротити час пошуку роботи. У свою чергу роботодавець отримує можливість більш швидко та якісно укомплектувати вакантні місця», - зазначила директор Херсонського міського центру зайнятості Світлана Ширяєва.

Херсонський обласний центр зайнятості