Херсонський губернатор підтримує наших захисників

Херсонський губернатор підтримує  наших захисників

Вчора, 21 січня за дорученням голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва херсонці доставили чергову партію допомоги в підшефну 57-му бригаду, яка обороняє околиці Маріуполя. Тут необхідні на фронті медикаменти, запчастини, маскувальні халати та інші речі.

Частину вантажу вигрузили на крайньому посту в районі Широкіного. Тут все ще тривають щоденні мінометні обстріли, але настрій бійців на передовій бадьорий. Маріупольський напрямок сьогодні найгарячіший.

Але наші хлопці впевнені в перемозі, обговорюють плани і, навіть, планують весілля. Просили передати подяку Андрію Гордєєву, який взяв бригаду під особисту опіку. Номер його телефону записаний у хлопців на стіні...

Повідомив Ростислав СУПРУНОВ

"Дякую всій команді за допомогу у зборі і доставці необхідного вантажу на фронт. Схиляюся перед нашими воїнами, які сьогодні боронять східні рубежі України.

Наша підтримка армії - це наш владний, громадянський та чоловічий обов'язок. Тільки так ми переможемо: завдяки зусиллям армії, тилу і кожного з нас", - впевнений Андрій ГОРДЄЄВ.