Неповнолітні засуджені Херсонщини відвідали краєзнавчий музей.

З нагоди відзначення 69-ї річниці визволення рідного краю, 13 березня 2013 року Високопільським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Херсонській області для неповнолітніх засуджених організовано екскурсію до Високопільського районного краєзнавчого музею , повідомляє прес-служба УДПтС України в Херсонській області.

Завідувач закладу Галина Зікрач продемонструвала експонати музею часів заснування та утворення Високопільського району, довоєнного часу, Другої Світової війни та післявоєнного часу. Особливу увагу акцентувала на воєнній атрибутиці та зброї як радянських, так і німецьких військ, яка зберігається з часів запеклих боїв на території району.

Після завершення екскурсії, дітям розповіли історію визволення Херсонщини від загарбників. Сподіваємось, такі заходи навчать дітей поважати та шанувати пам'ять предків-визволителів, допоможуть стати гідними нащадками тих, хто поклав своє життя за майбутнє Батьківщини.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net