У Білозерській громаді запрацювала соціальна пральня

Херсон, Білозерка, соціальна, пральня
Це – спеціально обладнані приміщення. Там є пʼять пральних машин та стільки ж сушарок. Також облаштовано кімнату для складання білизни.

Послугами пральні зможуть скористатися люди, які перебувають на обслуговуванні відділення догляду вдома, особи з інвалідністю, багатодітні родини, переселенці, військові, постраждалі внаслідок обстрілів та підтоплення.

Пріоритетним напрямком роботи обласної влади залишається підтримка незахищених верств населення. І одна з популярних послуг – соціальні пральні. Тому продовжуємо розширювати цю мережу в області”, – підкреслив заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько.

Роботою пральні опікуватиметься Білозерський центр надання соцпослуг. Фахівці відділення догляду вдома турбується про 75 літніх людей, непрацездатних та осіб з інвалідністю, які проживають самі.

За допомогу з реалізацією цього проєкту вдячні благодійному фонду “Юейм” і об'єднаній ініціативі "Кримський фронт"© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон