До Кочубеївської громади благодійники привезли гарний настрій та пригощали піцею

Кочубеївської громади, благодійники, привезли, гарний настрій, пригощали піцею
До Кочубеївської сільської адміністрації звернулися благодійники шотландської організації та із Запоріжжя, з пропозицією в рамках благодійного проєкту пригостити гарячою піцею всіх бажаючих.

І хоча в сільраді виникли певні сумніви щодо дії такого заходу , адже на сьогодні є громади Херсонської області які набагато більше потребують допомоги, та аргумент, що головна мета проєкту не нагодувати, а подарувати настрій-повністю їх розвіяв.

Мети досягнуто! Благодійники подарували настрій, а слова підтримки українцям від наших зарубіжних друзів, гріли душу набагато більше ніж піца.

Це вже другий такий візит до Кочубеївської громади. І якщо під час першого візиту благодійники пригощали піцею один день в одному селі, то цього разу це була триденна акція в чотирьох населених пунктах, а фактично пригощались жителі всієї громади.

Триденна акція в чотирьох населених пунктах громади відбулась завдяки Шотландській благодійній організації SIOBHANS TRUST та запорізькому Благодійному фонду "М.Р.І.Я".
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон