Поліція Херсонщини готова забезпечити порядок та законність під час виборів до парламенту

Херсонщина, поліція, вибори
Під головуванням начальника ГУНП Херсонщини Олександра Прокудіна відбувся брифінг для представників ЗМІ, присвячений забезпеченню публічного порядку та законності під час проміжних виборів народного депутата України по ОВО №184, що відбудуться 31 жовтня.

Поліція не втручатиметься у процес волевиявлення громадян, однак пильно слідкуватиме за дотриманням законності виборчого процесу. Для цього працівники поліції стежитимуть за дотриманням правопорядку на кожній із 188 виборчих дільниць на території Бериславського району, частини Каховського і Херсонського районів.

Олександр Прокудін вкотре наголосив, що поліція у своїй діяльності дотримується політичної нейтральності та неупередженості. Завдання правоохоронців на цих виборах – забезпечити законну, чесну і конкурентну боротьбу між кандидатами. Водночас, поліція жорстко реагуватиме на провокації, підкуп виборців або спроби побудови «передвиборчих сіток» та інші порушення.

"Наше завдання - забезпечити публічну безпеку, громадський порядок та вільне волевиявлення громадян. Вибори мають пройти законно й ніхто не має права впливати на виборчий процес. І поліція готова до виконання покладених на неї завдань, щоб громадяни змогли реалізувати конституційне право на волевиявлення. Ми реагуватимемо на всі повідомлення від громадян та фіксуватимемо всі порушення виборчого законодавства", - зазначив Олександр Прокудін.

Станом на 1 жовтня вже зареєстровано 13 кандидатів. Нині зафіксовано 11 порушень, пов’язаних із виборчим законодавством, серед яких найбільше – це порушення правил агітації, підкупи виборців і перешкоджання здійсненню виборчого права. Відкрито 3 кримінальні провадження та складено 4 адміністративні матеріали.

Через засоби масової інформації начальник ГУНП закликав усіх суб’єктів виборчого процесу дотримуватись закону під час виборчої кампанії, не порушувати правила агітації та не піддаватися провокаціям. Наголосив, що організатори внесення недостовірних даних і учасники фальсифікацій будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

За матеріалами поліції Херсонської області
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів