Для сімферопольської "Таврії" курс незмінний — перша ліга

Херсонщина, футбол, Жупина
Сьогодні, 25 липня стартує чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги. Херсонщину в ньому представлятимуть знову дві команди: новокаховська «Енергія» і херсонський «Кристал».

Але не залишається поза увагою наших уболівальників виступ і сімферопольської «Таврії», яка після тимчасової окупації Криму Росією «прописалася» на території нашої області: спочатку у Бериславі, а тепер вже другий сезон у Мар’янівці Каховського району.

Кореспондент «Нового дня» побував у селі Кам’янка Каховського району, на затишному стадіоні якого футболісти «Таврії» проводили заключний етап підготовки до нового сезону. І саме тут, під час короткої перерви у тренуванні головний тренер команди Сергій Пучков за попередньою домовленістю відповів на запитання журналіста:

- Сергію Валентиновичу, як Ви сприйняли пропозицію президента футбольного клубу «Таврія» Едуарда Репілевського очолити тренерський штаб команди?

Скажу відверто, мені було приємно. По-перше, «Таврія» — це та команда, з якою я свого часу здобув перемогу у розіграші кубка України. По-друге, приємно удвічі, що буду працювати з командою, яка ставить за мету підвищитися у класі. Тому погодився на пропозицію одразу.

- Хто увійшов до тренерського штабу?

Насамперед, той тренер, з яким я працюю пліч-о-пліч вже понад 20 років. Це Костянтин Поліщук. А ще — Юрій Чумак, котрий вже працював у команді і з яким ми і на полі перетиналися як гравці.

- Ваші враження від знайомства з командою?

Зрозуміло, що необхідно було познайомитися з гравцями, а також, визначитися, у якому фізичному стані вони перебувають, як виглядають у тактичному плані. Провели медичний огляд, відповідні тести тощо. Загалом я залишився задоволеним. Хоча необхідно було дещо підправити. Та й пауза у міжсезоння не була такою довгою. Перший збір провели з 21 червня по 2 липня у Новій Каховці.

Виходячи з поставленої мети, і організували підготовку до нового сезону. Тут всього було вдосталь: і фізичного навантаження, і тактичної підготовки гравців, і колективної та індивідуальної роботи з м’ячем тощо. Звичайно ж, активно велася і селекційна робота.

- І багато змін у команді?

Не підійшли нам і залишили «Таврію» спочатку захисник Павло Бесараб, півзахисник Віктор Окатий, нападники Андрій Фаюк і Владислав Жавко. Пізніше до них приєднався і Анатолій Масалов.

- А хто ж влився до команди?

На сьогодні підписали контракти з воротарем Єгором Поповичем (останній клуб «Епіцентр», Дунаївці), захисником Олексан­д­ром Максименком із херсонського «Кристала», півзахисниками Андрієм Ковальовим із першолігового житомирського «Полісся» та Олегом Вакуленком, теж із херсонського «Кристала». А ще повернувся з оренди в новокаховській «Енергії» Владислав Вакулинський. Але поповнення можливі: гравці на перегляді ще є.

- Сергію Валентиновичу, чи задоволені станом готовності команди до нового сезону?

Можна сказати, що так. Ми щодня проводимо з гравцями невеличкі тести, щоб бачити їх моральний і фізичний стан. В цілому, всім задоволений. Про це свідчать і контрольні матчі команди. Їх провели ми п’ять, і у п’яти здобуто перемоги (з «Енергією» — 2:1, дніпровським «Легіонером» — 2:0, «Кривбасом» — 2:1, «Кристалом» — 5:1 і з дебютантом другої ліги нікопольським «Скоруком» — 3:2).

Ми футболістів налаштовуємо тільки на перемогу, лише на позитивний результат. Адже завдання перед командою стоїть сер­йозне, і ми зобов’язані його виконати.

Тим більше, що президент клубу Едуард Репілевський прислуховується до наших побажань, з розумінням ставиться до них. Він прагне робити все, що команді й гравцям потрібно. Думаю, ми Едуарда Вікторовича не підведемо.

- Перший матч сезону «Таврія» про­веде у Херсоні з «Кристалом» у неділю 25 липня. Якого результату слід очікувати уболівальникам і керівництву клубу?

Ще раз наголошую: ми гравців налаштовуємо тільки на позитивний результат у кожному матчі.

- Тож успіхів і Вам, і команді.

— Дякую.

Інтерв’ю записав Анатолій ЖУПИНА.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів