Ігор Колихаєв: Ремонт ям на дорогах Херсона буде відбуватися за рахунок підрядників

Херсон, дороги, Колихаєв
Майже 203 млн грн було витрачено з міського бюджету з 2018 року на ремонт херсонських доріг.

І хоча їхній гарантійний строк ще не вичерпано, більшість з них вже непридатні. Херсонський міський голова поставив питання руба: всі ушкоджені ділянки цих шляхів мають бути відремонтовані за рахунок підрядників, які ці дороги робили під гарантію.

Про це йшлося сьогодні, 30 квітня, протягом апаратного засідання під головуванням очільника Херсона Ігоря Колихаєва: «Мало того, що вони мають виправити цей брак. Жодної копійки з бюджету ці підрядники не отримають за нові роботи, доки не будуть виконані гарантійні ремонти за минулорічні. Ці ямкові роботи, які йдуть зараз, і на які безліч нарікань у містян, ви або контролюйте, або взагалі не робіть! У мене всі месенджери червоні від фото «з місця подій», які мені шлють херсонці», – різко зауважив міський голова.

На це головуючому звітували: хід робіт контролюється щодня, і самим ямковим ремонтом все не обмежиться – це «перехідний етап» перед капітальними ремонтами, на які вже закінчуються тендерні процедури. Проте невдоволення херсонців зрозумілі: через об’єктивні причини заходи з часткового ремонту затягнулися.

«Тоді залишайте на цих проблемних ділянках свої номери телефонів, щоб вночі телефонували вам, а не мені», – сказав міський голова і доручив протягом найближчого часу навести лад у взаємодії з підрядними організаціями.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів