Достойний приклад підприємцям Херсонщини

Черепаха, приклад, кошти, медицина
Підприємець-аграрій, депутат Херсонської обласної ради, засновник Благодійного фонду Альберт Черепаха закликав колег допомогти медичним установам та їх працівникам, які першими зіткнуться з хворими на коронавірус і першим виділив 100 тис. грн. на придбання необхідних предметів і матеріалів для діагностики та захисту медичного персоналу закладів охорони здоров’я Генічеського району, заявивши про це у відповідному зверненні:

Шановні мешканці Генічеського району, мої колеги аграрники!

Сьогодні перед Україною, Херсонщиною та нашим рідний Генічеським районом постала проблема світового масштабу – розповсюдження коронавірусної інфекції.

Дякувати Богу, поки що в Генічеському районі не зареєстровано жодного випадку цієї хвороби, однак, враховуючи тенденцію її розповсюдження в країнах Європейського Союзу, ситуація може змінитися у будь-який момент.

Ми вкотре, всі разом, повинні згуртуватися навколо цієї проблеми та зробити все від нас залежне, щоб допомогти людям та країні у боротьбі з цією небезпечною інфекцією, яка забирає життя людей.

Враховуючи складну ситуацію в країні, сьогодні, нам необхідно мінімізувати розповсюдження COVID-19 і допомогти медичним установам та їх працівникам, які першими зіткнуться з хворими, підготуватися та максимально захиститися від ураження вірусом. Бо якщо захворіють лікарі та медперсонал, то ми можемо залишитися без медичної допомоги. Цього допустити не можна!

Реально оцінюючи стан справ, наш благодійний фонд прийняв рішення виділити перший транш у сумі 100 тис. грн. на придбання необхідних предметів і матеріалів для діагностики та захисту медичного персоналу закладів охорони здоров’я Генічеського району.

Звертаюсь до своїх колег і закликаю не бути байдужими, не стояти осторонь вищезазначеної проблеми, яка може торкнутися кожного та надати свою посильну допомогу!

Впевнений, що тільки разом ми зможемо ефективно протистояти цій недузі!

З повагою,
Альберт ЧЕРЕПАХА,
депутат Херсонської обласної ради,
засновник Благодійного фонду

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів