У Скадовську "З турботою про кожного"

У Скадовську
Так називається соціальна програма для незахищених верств населення (пенсіонерів, малозабезпечених, багатодітних батьків, осіб з інвалідністю), яка діє у Скадовському районі Херсонщини вже майже півроку – з жовтня минулого року. 

Програма "З турботою про кожного" розроблена та успішно реалізується за ініціативи голови  правління Скадовського районного споживчого товариства Олександра Касьяненка та підтримана правлінням Скадовського районного споживчого товариства.

Програмою передбачено продаж хлібобулочних виробів, виготовлених виключно на новій автоматизованій лінії, яка була придбана в березні 2019 року. Протягом дії  всієї програми було вироблено п’ять видів хлібобулочних виробів, які реалізуються також за пільговими цінами.

Отже, з  1 жовтня 2019 року, Скадовське районне споживче товариство розпочало продаж  соціального хліба. Відтепер пенсіонери, малозабезпечені, багатодітні батьки та особи з інвалідністю, за наявності пільгового посвідчення, у визначених магазинах  можуть  купувати  хліб виробництва Скадовського хлібокомбінату з 50-ти відсотковою знижкою.

Перші результати соціальної акції "З турботою про кожного" прокоментував голова правління Скадовського районного споживчого товариства Олександр Касьяненко

- На теперішній час ми вже забезпечили соціальним хлібом велику кількість людей, які цього потребують, по всьому Скадовському району. Загалом у всіх продовольчих магазинах, що беруть участь в програмі протягом п’яти місяців, за пільговою ціною реалізовано більше 20 тон хліба.

Ми розуміємо, що забезпечити  всіх потребуючих допомоги, поки що - не реально, але прикладаємо всі зусилля щоб максимальна кількість людей скористалася нашою підтримкою. Прагнемо, в першу чергу, допомогти  найбільш  незахищеним верствам населення й, настільки зможемо, полегшити цим людям життя.

І вже сьогодні за наш скадовський хліб завжди чуємо від людей щире "Дякую за чуйність й турботу". Це і є головний результат нашої програми – вдячність людей! 

До слова, вироби Скадовського хлібозаводу – традиційна, безпечна та корисна для здоров’я продукція, яку споживають щодня. Тому, якщо для вас справді важливий хліб щоденний, варто купувати продукцію нашого виробництва, бо вона завжди якісна, свіжа, натуральна, зроблена працівниками, які вкладають у хліб частинку своєї душі, - порадив Олександр КАСЬЯНЕНКО.

За матеріалами Скадовського районного споживчого товариства Херсонщини 
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів