Народний депутат погрожував розстрілом членам Кабміну

Сьогодні, у Кабміні розглядали питання бюджету на 2015 рік. Одне з питань – скорочення фінансування Міністерства внутрішніх справ та Міністерства оборони, на якому був присутній і народний депутат України Юрій Стець.

Як повідомляють ЗМІ, у своєму коментарі щодо того, що частину фінансування може бути зменшено, нардеп прокоментував досить емоційно: «...якщо скоротять витрати на Нацгвардію і Міністерство оборони, я візьму нагородну зброю, візьму автомат, прийду на засідання й розстріляю тих, хто цього вимагає! Буде як у Вірменії!».

Цікаво, а чи подумав даний пан, що в Україні існує не тільки Нацгвардія, що є ще діти-сироти, що є онкохворі діти? Що є пенсіонери? Що є в решті решт ті громадяни, які живуть від зарплати до зарплати, і якщо всі джерела фінансування передати для фінансування армії, то дуже скоро захищати не треба буде нікого – всі помруть від голоду та холоду.

«Синдром війні», - стверджує психолог Ольга Воропаєва, - це найстрашніша хвороба, яка наносить психіці людини іноді непоправиму школу».

Нагадаю, що відповідно до проекту «Міністерство оборони може отримати 40 мільярдів, МВС ще 32 мільярда гривень. Сюди входить 7 мільярдів на Нацгвардію, 4,5 мільярди на Держприкордонслужбу (вона з минулого року в складі МВС), 4 мільярди на Держслужбу по надзвичайних ситуаціях, і власне на МВС 14 мільярдів».

Після таких заяв недивно, що бюджетне фінансування державної служби охорони запропоновано на наступний рік збільшити...

А може слід пригадати, що у нас є й вчителі, які сьогодні вже не отримують відповідні виплати, а частина вчителів Херсона та області будуть зустрічати Новий рік із боргами по заробітній платі. Чи це теж у розрахунок брати не потрібно?

Як заявив Ігор Шепелєв, директор Департаменту фінансів Херсонської обласної державної адміністрації наразі має місце проблема із дефіцитом фінансів на здійснення виплат за соціально захищеними статтями. Тому, на предмет цієї теми мають бути проведені консультації з профспілковими комітетами вчителів з метою порозуміння між педагогічними колективами, керівництвом районів та органами місцевого самоврядування – повідомляла прес-служба ОДА.

Хто кого повинен зрозуміти? Адміністрація голодних вчителів? Чи можливо вчителі ситу обласну державну адміністрацію? А може їм теж видати зброю? Чим вони гірші?

У свою чергу голова комітету Верховної Ради України із питань науки й освіти Ліля Гриневич відзначила, що законопроектом, який відбуває зараз «розгляд» у тому самому КМУ: «відміняється широке коло пільг і виплат окремим категоріям осіб і змінюється порядок їх здійснення, переглядається рівень соціальних гарантій».

А про лікарів ми поки мовчимо.

Доречи, якщо вийдуть лікарі та вчителі, то мало не здасться навіть «крутим» військовим, а тим більше таким, які «засідають» у ВРУ, вони їх без зброї...

Сергій ОСОЛОДКІН

P.S. Станом на 1 грудня розмір невиплачених зарплат збільшився до 2,4 млрд. грн., у порівнянні з 1 листопада, коли заборгованість становила 2 366,869 млн. грн. Хто кому винен?

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів