Поїхати у Крим стало складніше

З 8 вересня 2014 року змінилися правила в'їзду та виїзду з тимчасово окупованої території Криму громадянами України, у тому числі й з дітьми.

Тепер дозвіл на в'їзд на тимчасово окуповану територію України буде надаватися тільки при наявності документів, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України. Зокрема, діти, які не досягли 16-річного віку, зобов'язані пересуватися виключно по паспортах громадян України.

До того, як відповідне рішення набуло сили, пересікати кордом можна було за наявності свідоцтва про народження. або проїзного документу дитини.

Нововведення пов'язане із практичним виконанням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян і правовий режим на тимчасово окупованій території України».

Прес-центр Держприкордонслужби звертає особливу увагу на те, що дозвіл на в'їзд із тимчасово окупованої території України громадянам України, які не досягли 16-річного віку, буде надаватися при наявності документів, по яких вони виїхали з материкової частини України.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон