Херсонець задоволений шляхами військової співпраці із Польщею

Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром», наш земляк Роман Романов, переконує, що співпраця з Польщею, у військовому напрямку, є дуже успішною, у порівнянні із іншими країнами Євросоюзу.

Під час засідання міжнародного круглого столу, який проходив в рамках 22-ї Міжнародної виставки оборонної промисловості «MSPO-2014», Роман Романов, заявив про наступне: «Цього року рівень політичного діалогу та практичного співробітництва між Україною та країнами ЄС піднявся на якісно новий рівень. Це – результат української стратегії, спрямованої на євроінтеграцію».

Крім того, пан Романов переконаний, що для того, аби оборонний комплекс України відповідним чином перебудовувався, і мав переконливий розвиток, ми повинні детально вивчати та запроваджувати всі успішні проекти і шляхи, якими пройшли всі «молоді» країни-члени Євросоюзу, зокрема такі, як Польща: «Нам приємно, що за деякими напрямками польські колеги використовують український досвід. Ще 2010-го року в Україні створили ДК «Укроборонпром» як об'єднання підприємств ОПК (оборонного промислового комплексу). А у вересні 2013-го у Польщі, в рамках консолідації військової промисловості, створено Польську групу озброєнь».

На сьогоднішній день, у світи ситуації яка склалася, Україна повинна бачити свою стратегічну ціль у тому, аби перебудувати виробництво і налаштувати його під стандарти які запроваджені у НАТО.

Крім того, сьогодні на часі переоснащення армії під вимоги часу.

Як заявив Роман Романов основні галузу, які повинні мати пріоритети, це: модернізація вертольотів, розробка і виробництва радіолокаційних систем, ракетно-артилерійського озброєння, бронетанкової техніки, двигунів, а також засобів динамічного та активного захисту.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон