Херсонці можуть перевірити через інтернет, чи є вони в списках виборців

Для кожного, хто має право голосу і буде брати участь у позачергових виборах Президента, стало можливим дізнатися про включення до списків у Державні реєстри виборців, не виходячи з дому, скориставшись мережею Інтернет.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця».

Скориставшись послугою, кожен бажаючий виборець зможе отримати відповідь на запит про включення до Державного реєстру виборців.

Спостерігач пройшов процедуру реєстрації, вона виявилась досить простою. Зареєструвавшись, слід перейти до розділу «Перевірити дані у реєстрі» і занести свою виборчу адресу. Протягом трьох днів на вказану електронну пошту надійшла відповідь, де зазначається номер та адреса дільниці, на якій він голосуватиме у день виборів.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон