Олена Урсуленко: Байдужість породжує проблеми Херсона

Олена Урсуленко: Байдужість породжує проблеми Херсона
Вчора, 20 січня пленарного засідання позачергової сесії не відбулося у зв'язку із відсутністю кворуму, - повідомила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко:

...Про це можна багато говорити, ділитися емоціями, але ж хай це буде на совісті тих, хто свідомо не прийшов працювати у сесійну залу. Закон зобов'язує у таких випадках депутата бути присутнім на засіданні, звільняючи від основного місця роботи.

Питання відходів - кричуще, важливе, не дивлячись на те, що дехто продовжує гратися у гру: доведіть, що це отрута і що ТОВ ТД ІТАКА порушила закон.

Слухаючи доповідь запрошених - представників різних контролюючих організацій, можу із впевненістю сказати, що працює таможня і поліція. І є надія, що завдяки роботі і позиції Кабміну - відходи будуть відправлені назад, у Чорногорію, а винні понесуть покарання за протизаконні дії.

Ілля Туренко, заступник директора департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підкреслив наступне про показники експертизи: "Перевищення вмісту металів у багато разів! Мідь - у 146 разів, цинк – 11, свинець – 3,8. Такі відходи мають другий клас небезпеки, ввезення їх на територію України та захоронення заборонені!"

Керівник Херсонського міського відділу поліції Олександр Говорун додав: «Обласне слідче управління розслідує чотири кримінальні провадження. Це підробка документів, порушення правил екологічної безпеки та зловживання службовими повноваженнями. Всі факти досліджуються і після проведення багатьох експертиз буде надано правову оцінку фактам і діям відповідних осіб".

Всі інші інстанції чекають поки проблема розсмокчяться сама, демонструючи свою неспроможність вирішувати це питання, переклавши відповідальність на інших.

Дивує морпорт: такої байдужості до міста і городян ще не бачила. Це вони дозволили розвантажити цю отруту на березі Дніпра, знаючи, що є заборона. Відпустили судно мити трюми, а потім злити рідину у Дніпро.

Шкода, що саме така байдужість породжує, в першу чергу, великі екологічні проблеми міста, а разом і з ними страшні хвороби, корупцію...

Слухаючи доповіді й, ознайомившись із тими документами, які мені надали, розумієш, якби не власники ТОВ ТД ІТАКА та їх прихвостні, не було би у міста цієї проблеми!, - вважає Олена УРСУЛЕНКО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів