Народний депутат звернувся до мера Херсона

Народний депутат звернувся до мера Херсона
Народний депутат України Павло Павліш звернувся до міського голови Херсона Володимира Миколаєнка:

- Звертаюсь до міського голови м. Херсона Миколаєнка Володимира Васильовича, депутатів Херсонської міської ради, під час проведення засідання 20 грудня, розглянути питання, щодо розірвання договору з ТОВ ТД «Ітака», у зв'язку з порушенням даним підприємством умов Договору «Про надання послуг по захороненню та утилізації відходів, а також рішення сесії міської ради «Про завезення на територію міста побутових відходів із населених пунктів, які територіально не належать до Херсонської міської ради.

Проблема дуже актуальна, і потребує негайного реагування та вирішення, оскільки небезпечний вантаж, незважаючи на заборону та приписи митниці, вже складовано на березі Дніпра на території морського порту.

А також пропоную створити комунальне підприємство, яке буде оператором полігону і передати повноваження ТОВ ТД «ІТАКА» відповідному новоствореному підприємству, - наголосив народний депутат Павло ПАВЛІШ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів