Мерія Херсона створила робочу групу для вивчення ситуації зі сміттям з Чорногорії

Сьогодні зранку, 17 грудня секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко разом із міським головою, представниками ЗМІ, митної служби, ДСНС відвідали Херсонський морпорт.

- Так, на жаль, небезпечне сміття з Чорногорії вже складовано на березі, судно, яке його перевозило, вже десь пішло. На зустрічі були присутні безпосередні учасники цього свавілля - представники і ТОВ Арка, і ТОВ ТД Ітака - виконавець послуг із прийняття та захоронення твердих побутових відходів на міському сміттєзвалищі. Саме вони, ці обидва товариства краще всіх розуміють, що відбулося.

Вони розповіли, як між ними протягом тривалого часу йшли перемовини про погодження цих дій. Між ними є і укладений договір, згідно якого, зі слів директора, за розміщення цього брудного небезпечного сміття ТОВ ТД Ітака від ТОВ Арка отримає АЖ! - 300 тис. грн. Із відкритих джерел інтернет-простору стало відомо, що Європейський Союз на утилізацію саме цього сміття виділив 50 млн євро...

Надали представнику ТОВ Арка добу, щоб він запропонував свій план дій по звільненню території України від цього сміття і повернення його у Чорногорію. Думаю, було б справедливим розірвати усі договірні умови ТОВ Арка із ТОВ ТД Ітака, як із виконавцем послуг з прийняття і захоронення відходів на території міського звалища.

Міським головою створена робоча група з цього питання, засідання якої розпочнеться сьогодні, - повідомила Олена УРСУЛЕНКО.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон