Про результати "діяльності" першого заступника міського голови Херсона

Херсонські журналісти пропонують розглянути та вивчити інформацію щодо діяльності (бездіяльності) першого заступника мера Херсона Ігоря Козакова:

У серпні поточного року минуло 3 роки як на посаду першого заступника Херсонського міського голови було затверджено І. Козакова.

Ця одіозна фігура добре відома херсонцям: багаторічний очільник МКП «Херсонський водоканал», очільник обласного осередку «Партії регіонів», народний депутат від цієї політичної сили (V-го скликання), голова фракції «Партії регіонів» у Херсонській міській раді (VI-го скликання), у 2002–2006 рр. – заступник міського голови В. Сальдо, з квітня 2006 по листопад 2007 від Партії регіонів був Народним депутатом Верховної Ради 5 скликання, начальник управління комунальної власності виконкому Херсонської міськради, який відзначився на цій посаді надзвичайно швидко позбувшись з власності міста спортивного комплексу «Кристал».

У бурхливі місяці Революції Гідності І.Козаков займався пресингом активістів Херсонського Євромайдану, примушував співробітників водоканалу виходити на «Антимайдан» під ХОДА, керував відправкою «тітушок» у Київ та був одним з ініціаторів звернення міськради до В.Януковича з вимогою «за допомогою міліції та працівників силових органів забезпечити стійку роботу органів влади».

Які ж результати "роботи" першого заступника міського голови І. Козакова у місті Херсоні:

1. Значна кількість рішень виконкому міськради приймалася та затверджувалася з порушенням чинного законодавства.

Зокрема мова йде про непрозоре тарифоутворення. Поспіхом прийняті рішення призвели до їх скасування у судовому порядку, що призвело до втрат бюджету міста. Таких витрат за рішеннями судів на протизаконні, безграмотні, неправомірні дії підлеглих Козакова з бюджету за поверховими підрахунками вже більше півмільйона гривень (можливо, правоохоронні органи на кінець-то зроблять ретельні підрахунки).

Крім того, двічі Херсон зазнавав транспортного колапсу, коли перевізники відмовлялися виходити на маршрути. Організований саботаж приватних маршрутників призвів до того, що мешканці міста по декілька робочих днів не могли добиратися навіть вщент побитими та завжди переповненими маломісткими, брудними «дельфінчиками».

«Напіввійськовою операцією» проти херсонців, ретельно відпрацьованою власниками-перевізниками приватних фірм, небезпідставно вважаємо, керував «перший віце-мер», адже саме він розпалював ситуацію коло підвищення проїзду зразу до 6 грн., а потім і до 8 грн. Громадські активісти тоді пропонували обраховано до 5 грн.

Круглі столи, полеміка, засідання робочих груп йшли декілька місяців серед людей, які провели громадські слухання. Але саме Козаков неухильно йшов до мети та наполіг на тарифі 6 грн. за поїздку, хоча навіть у Києві тоді ціна була найвища - у 5 грн.

2. Сміттєва криза: впродовж останніх трьох років місто зіштовхувалося із затримками вивозу та захоронення твердих побутових відходів.

Відтак, перебувало на межі епідеміологічного колапсу. Проте, пан Козаков є одним із активних противників вирішення цього нагального питання. В Херсоні зовсім не діє Закон України «Про роздільне сортування сміття». Навіть Департаменту екології та санітарного стану міста не має.

У місті влітку по всьому місту стояв сморід від невивезених гнилих побутових відходів. І сьогодні навіть в центрі міста – суцільний бруд, знищені дерева, сухі гілки, опале листя, купи сміття, дикі собаки кидаються на дітей, криси перебігають від однієї недобудови до іншої! Занедбаність жахає, але Козаков ніяк не реагує на багаточисельні звернення мешканців.

Перший заступник міського голови ігнорує виконання цільових програм «Екологія», та «Боротьба з карантинними рослинами, у т.ч. з амброзією», бо на ці програми за 2017 та 2018р.р. виділено 0 грн. і це з майже з 4 мільярдів гривень наповнення місцевого бюджету платниками податків, нами, мешканцями Херсону. І перспектива на 2020рік така ж.

3. «МАФізація»: у Херсоні, як гриби після дощу, постійно виникають нові МАФи, зупинкові комплекси з магазинами та пивняками.

Тимчасові споруди, в порушення діючих державних будівельних норм, з'являються на зелених зонах і територіях, які охороняються законом.

Крім того, вони функціонують з порушенням правил протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічних норм тощо. За останні три роки особи наближені до «лояльних» депутатів встановили десятки таких конструкцій.

Чи потрібні вони нам, містянам, як на ці «шедеври» дивляться гості міста? Це виконком, який очолює пан Козаков, не хвилює. А чому, хіба не вимоги громади, мають виконувати «горе-менеджери»? Але ні, вони підкоряються лише наказам Козакова, бо вони отримують від нього право на роботу.

За матеріалами "Херсон Daily"

ДАЛІ БУДЕ...

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон