Олександр Співаковський привітав учасників обласної спортивної акції "Студентська молодь за здоровий спосіб життя"

Всебічний і гармонійний розвиток молоді у сучасному світі стає не просто бажаним, а життєво необхідним.

Заняття фізкультурою і спортом у нинішніх умовах — не лише запорука фізичного гарту, а й каталізатор життєвої активності молодої людини. Тому сьогодні з великим задоволенням вітав учасників обласної спортивної акції "Студентська молодь за здоровий спосіб життя", яка відбувається на базі Херсонського державного університету за участі студентських команд з усіх провідних ВНЗ нашої області. Протягом цілого дня учасники змагатимуться у квестах, стрітболі, волейболі та міні-футболі.

Звісно, понад усе вболіватиму за своїх спортсменів:)) Проте щиро бажаю перемоги усім! Тим більше, що переможених у таких змаганнях не буває.

Перемога ніколи не є приводом для самозаспокоєння, а поразка завжди є стимулом для вдосконалення. Тож - вперед, до перемог у спорті і навчанні! ХДУ завжди готовий бути майданчиком, який забезпечує студентству гармонійний і всебічний розвиток.

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів