Напад, як спосіб захисту?

Начальник Головного управління Державної фіскальної служби в Херсонській області Ігор Клим відповів на звинувачення народного депутата Сергія Хланя.

Нагадаємо, нардеп Хлань прямо звинуватив податківця Ігоря Клима у створенні злочинних фінансових схем на Херсонщині та Миколаївщині і передав усі необхідні для перевірки документи у Генеральну прокуратуру та Кабінет міністрів України.

Начальник Головного управління Державної фіскальної служби в Херсонській області Ігор Клим відповів на звинувачення: "...Мені немає що ховати і я готовий до перевірки, тим паче, всі зазначені закиди вже неодноразово перевірялись.

Впевнений, що справа в іншому. Ви нещодавно отримали запит про підтвердження своїх статків, зазначених в е-декларації, та не можете їх підтвердити і Вам загрожують мільйонні штрафи та кримінальна відповідальність.

Доводити Вашу причетність до організації конвертаційних центрів у Миколаївській та Херсонській областях не потрібно - все це вже є в матеріалах кримінальних справ.

Напад, як спосіб захисту, призводить іноді до самих несподіваних наслідків...", - попередив Ігор Клим.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів