Олена Урсуленко: Спілкування ветеранів і молоді є необхідним для розбудови незалежної України

До свята Перемоги для учасників та дітей війни працівниками автомобільного холдингу «Автопланета» було підготовлено святкову програму.

Ветерани були раді зустрічі, адже з кожним роком їм все складніше збиратися разом. Вони згадували молодість, не приховуючи емоцій, співали фронтові пісні і вітали один одного з 72-річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Зі словами великої вдячності звернула до ветеранів і секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко: «Шановні наші переможці! Саме Ви силою духу, працею, самовіданністю, бажанням жити у мирі, крок за кроком йшли до перемоги, жертвуючи собою на передовій і в тилу.

Так, у нашій країні йде війна, не менш жорстока, не менш страшна, бо гинуть люди, гинуть кращі сини України! І Ваш подвиг, Ваша перемога, шановні ветерани, є прикладом для нас, для наших воїнів, як потрібно виборювати мир і незалежність заради майбутнього України і нашого народу.

Здоров'я Вам, благополуччя, якнайбільше люблячих сердець поруч та мирного неба над головою. Хочу подякувати колективу «Автопланети» за організацію таких зустрічей, адже спілкування ветеранів і молоді важливе сьогодні, є взаємно збагачуючим, необхідним для розбудови незалежної України».

По закінченні свята кожен захисник отримав пам'ятний подарунок.

За матеріалами "Український Південь"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів