Херсонці, можете замовляти квитки у Європу..?

Хто і по яких справах їздить у Давос на Всесвітній економічний форум.. Хтось за спілкуванням, хтось за грішми,хтось за престижем й іміджем, а наш Президент виявляється за «безвізом». Чи інших проблем у країни вже немає?

Здавалося, що після гучного і скандального провалу з оголошенням «безвізу» у листопаді минулого року Петро Олексійович до цієї теми більше повертатися не буде.

Та, ні, виявляється знову «нелегка стежина політичних кулуарів» привела його до цього питання. Кого там постійно «тягне» до забороненого місця скоєння злочину?

Відтепер, правда Петро Олексійович більш обачливий у висловлюваннях і обіцянка. Терміни якими він оперує зараз більш обтічні, але все ж присутні. Порошенко вважає, що «безвіз» «запустять» «через кілька тижнів».

«Це пряме зобов'язання ЄС ...Ми очікуємо, що через дуже короткий час: кілька тижнів – ця робота буде завершена для запуску безвіза», - сказав Порошенко в інтерв'ю Reuters.

Здавалося, що у цьому питанні вже все давно відомо... Всі все знають, і нічим новим здивувати спільноту не можна. Але ні, у нашого Президента є ще козирі у рукаві.

Виявляється, якщо вірити заяві пана Порошенка, то «...рішення про необхідність надання безвізового режиму Україні було досягнуто ще в минулому місяці, але до цього часу не набуло сили».

Коли саме і яким органом таке рішення приймалося Петро Порошенко не повідомив, а нам про це нічого невідомо. То ж, можливо всі ми вже маємо кидатися замовляти квитки на літаки у Париж чи Іспанію?

А може почати з Польщі? Там, кажуть, є вільні місця прибиральників міських вбиралень...

Сергій ОСОЛОДКІН

Фото: weforum.org

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон