Для оформлення закордонного паспорта потрібен лише паспорт громадянина України

Про це повідомляє управління Державної міграційної служби України в Херсонській області.

Управління наголошує, що для оформлення закордонного паспорта нового зразка (як з електронним чіпом, так і без нього) необхідно подати до підрозділу міграційної служби лише паспорт громадянина України та квитанції про сплату обов'язкових платежів.

Заяву на оформлення паспорта для виїзду за кордон можна подавати незалежно від місця реєстрації, до будь-якого підрозділу ДМС, який здійснює оформлення зазначених документів.

Якщо особа при цьому має діючий паспорт для виїзду за кордон і бажає оформити другий паспорт, необхідно також подати діючий закордонний паспорт для внесення до нього відповідних відомостей.

У разі вимагання територіальними підрозділами міграційної служби будь-яких інших документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, в тому числі довідки про відсутність судимості, прохання повідомляти про такі факти за телефоном гарячої лінії УДМС : (099) 274 – 41 - 07

УДМС України в Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів