Скадовські рятувальники провели навчання з працівниками пенсійного фонду

Нещодавно в управлінні пенсійного фонду України в Скадовському районі відбулася зустріч з представниками місцевої Служби порятунку.Рятувальники провели лекцію з питань цивільного захисту та розповіли про порядок дій на випадок надзвичайної ситуації воєнного характеру.

Фахівці Скадовського районного сектору ГУ ДСНС області зосередили увагу працівників фонду на методичних рекомендаціях, зокрема, як діяти під час виявлення вибухонебезпечних приладів та підозрілих предметів, у яких може бути вибухівка.

Враховуючи обстановку в державі, працівники фонду ознайомилися з правилами поведінки під час обстрілів стрілецькою і важкою зброєю; отримали інструкції щодо пошуку укриття, правильної евакуації тощо. Насамкінець усі подивилися фільм про надання медичної допомоги при кровотечах і як поводити себе при артилерійських обстрілах.

Послугами пенсійного фонду користуються різні верстви населення і дуже важливо, щоб отримана інформація дійшла і до них.

Скадовський РС ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів