Херсонським ОСББ відшкодовуватимуть витрати на енергозбереження

Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації інформує,що Державним агентством енергоефективності та енергозбереження України розроблено механізм державної підтримки, спрямований на стимулювання об'єднань співвласників багатоквартирних будинків до впровадження енергоефективних заходів, яким запропоновано відшкодування 40% суми кредитів на придбання енергоефективного обладнання.

Державна підтримка надаватиметься на придбання енергозберігаючих двокамерних склопакетів для вікон, індивідуальних теплових пунктів, засобів обліку тепла і води, модернізацію систем опалення у місцях загального користування тощо.

Окрім надання співфінансування для підвищення енергоефективності в будівлях, проект сприятиме також збільшенню кількості ОСББ (додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті вказаного державного агентства за посиланням http://saee.gov.ua/uk/events/previews/486).

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів