Талант – в любові до національного мистецтва

Багато захоплень є у новокаховських гімназистів, вихованців 9 школи. Вони займаються спортом, хореографією, художнім читанням тощо. А от учениця 9-Б класу гімназії Новокаховської міської ради Ганна Дворяшина віддала перевагу грі на українському національному інструменті – бандурі, бо звучать її струни як вічна народна душа, котра прагне до волі, до світла, до щастя...

Вже 6 років Ганнуся займається в дитячій музичній школі по класу бандури у талановитого педагога Людмили Власенко.

А 28 лютого 2015 року Ганна взяла участь у всеукраїнському конкурсі бандуристів «Провесінь», який пройшов у місті Кіровограді. Майстерність дівчинки в оволодінні таким складним інструментом була високо оцінена: серед майже 200 учасників конкурсу з 15-ти областей України вона посіла ІІІ призове місце. Отже, нам є чим пишатися: в гімназії зростають справжні таланти.

Вітаємо Ганну з такою почесною перемогою та визнанням таланту й зичимо нових здобутків у розвитку майстерності. А також бажаємо міцного здоров'я і якомога більше талановитих учнів її педагогу Людмилі Леонідівні Власенко.

М.В. Самохіна, заступник директора гімназії з виховної роботи

"Нова Каховка онлайн"

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон