Кордон за минулий тиждень

На минулому тижні прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України основні зусилля зосереджували на недопущенні проникнення на територію материкової України засобів терору, осіб, що можуть дестабілізувати обстановку в Україні.

Обстановка в прикордонні залишалася контрольованою та характеризувалася посиленням підрозділів ЗС РФ на півночі окупованого Криму, продовженням ротацій російських військовослужбовців, проведенням повітряної розвідки, продовженням протиправної діяльності по переміщенню товарів та вантажів з Криму, збільшенням черг вантажних транспортних засобів перед контрольним пунктами в'їзду/виїзду на межі Херсонської області та АР Крим.

Загалом, протягом тижня пасажиропотік в порівнянні з минулим тижнем збільшився, прикордонниками складено 32 протоколи адмінпорушень, відмовлено в пропуску 73 особам, виявлено 1 підробний та 33 недійсні паспортні документи, за результатами оглядової роботи вилучено 2 одиниці зброї, у 6 випадках виявлено контрабандних товарів на суму близько півмільйона гривень, вилучено 55 метрів знарядь лову.

Станом на сьогодні черги по вантажним транспортним засобам в контрольних пунктах в'їзду/виїзду на межі Херсонщини з Кримом складають: КПВВ «Каланчак» - 320 автомобілів, КПВВ «Чаплинка» - 380 автомобілів, КПВВ «Чонгар» - 205 автомобілів.

Прес – служба Азово-Чорноморського
регіонального управління
Максим Сорока

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів