Херсон прославили в Португалії

А зробили це артисти Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша, які з 17 по 23 лютого побували в Португалії.

Делегація артистів, а саме: Заслужена артистка України Ружена Рубльова, Іван Бейлекчи, Таїсія Новачук, Ігор Кисельов, Ігор та Ольга Бондаренки тиждень радували португальського глядача своїм мистецтвом. З програмою «Україна – вишиванка» діячі мистецтва виступили у трьох містах Португалії: Брага, Барселуші та Евор.

Протягом тижня, артисти театру мали відвідати 4 португальських міста та дати 4 концерти. Але на жаль, відбулося тільки три концерти, бо четвертий в програмі стояв саме в той день, коли артисти мали покидати країну, адже їх вже чекали на Батьківщині в Миколаївському театрі.

«Для мене найголовніше, що актори відчули себе справжніми зірками, якими вони є і тут у нас на Україні. В Португалії були і буклети, і афіші з нашими обличчями на португальській мові. В перший день, як ми тільки приїхали, нас навіть люди почали взнавати, десь і земляки зустрічалися. Також ми підняли рейтинг української діаспори. Половина глядачів на концертах – це були українці, які там живуть. Ми вірно зробили, що показали Україну, через нашу пісню. А пісні в нас і сумні, і веселі. В Португалії ми виконали пісню, присвячену загиблим за Україну, і зал вставав і слухав її стоячи, розуміючи про що співається, навіть без перекладу», - зазначив в ході сьогоднішньої прес-конференції директор Херсонського академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Олександр Книга.

Перебуваючи під враженнями і вже з новими силами, артисти театру готуються дивувати вже херсонського глядача. Наприклад,сьогодні в театрі відбувся прес-показ моновистави «Мені б у небо», про який ми розповімо у наступному матеріалі.

А 6-8 та 9 березня театр подарує херсонським жінкам святкову концертну програму «Закоханий в твоє ім'я», режисером-постановником якої виступає заслужений діяч мистецтв України Ірина Корольова.

27,28 та 29 березня, в Міжнародний День театру, на глядачів чекатиме французька комедія «Се-Ля-Ві», за оповіданням французьких авторів.

Тож весною, яка вже через один день запанує у Херсоні, містянам нудьгувати не доведеться. Наразі обласний театр має безліч планів, як зробити буденне життя херсонців різнобарвним та яскравим!

Тетяна БОЙКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів