У Скадовську прийняли бюджет міста

У Скадовську прийняли бюджет міста
Сьогодні, 26 лютого відбулася 40 сесія Скадовської міської ради, головним питанням якої стало прийняття бюджету міста та програм розвитку на поточний рік.

Коментуючи проект бюджету міста, міський голова Гавриш О.В. зауважив, що його опрацювання було багатоступінчатим, відбулися громадські слухання з обговорення частини витрат, у ході яких було висловлено чимало слушних пропозицій.

«Опрацьовані проекти на засіданнях постійних депутатських комісій підпорядковані головним цілям, кошти буде виділено на боротьбу із затопленням, на будівництво доріг і тротуарів. Надходили зауваження і по дохідній частині — це важливо, що депутати об'єктивно мислять, міські податки мають надходити, але й враховувати інтереси скадовчан, не згубивши їх діяльності», - зауважив Олександр Гавриш

Олександр Васильович запевнив, що сьогодні ми можемо говорити реально про ремонти і програми міста, звісно, що суперсучасних технологій собі дозволити не можемо, але інфраструктуру міста будемо підтримувати у належному стані.

Голова бюджетної комісії Кабакова Г.І. оголосила доповнення, висловлені у ході останнього засідання, отже до програми соціально-культурних заходів внесено "Веселі старти" для міських дошкільнят, посвята у скадовчани також для вихованців дитсадків, загальноміський велопробіг, а також День захисника Вітчизни перенесено на 14 жовтня.

Програма по соціальному захисту населення — доповнена сума коштів на 20 тис. грн. нині виділено 60 тис. грн. на допомогу для інвалідів. Міський голова доповнив, що необхідно максимально поінформувати людей про їх право скористатися допомогою.

На ремонт приміщення районного військомату виділено 30 тис. грн. на ремонт даху даного комунального приміщення. На придбання дерев депутати додали коштів за умови їх висадки на міській набережній. Додали коштів також для соціальної реклами, а саме на опрацювання спецвипуску з цивільної оборони для кожної родини.

Депутат міської ради Горяїнов О.Є. нагадав про необхідність ремонту приміщення кінотеатру «Скадовськ». Міський голова прокоментував, що бюджет міста не догма, вільні залишки будуть направлені на даний об'єкт комунальної власності. Нині немає бажаючих відновити кінотеатр, зберігши його призначення, тому створено відповідну комунальну установу.

Минулого року зроблено чимало оновлень, зроблено туалет, замінено частину вікон та першу чергу даху. Кошти, вкладені до даного приміщення, підвищують його вартість, мета на сьогодні — збереження цілісності комплексу. Горяїнов О.Є. запитав також про забезпечення роти охорони "Скадовськ". Міський голова проінформував, що розроблено єдину районну програму з цивільного захисту, міська рада надаватиме субвенції на підтримку спільних дій у районі.

Секретар міської ради Бутенко О.І. повідомила присутніх, що надійшли пропозиції по відведенню води з перехресть міських вулиць, що потерпають під час значних злив. Прийнято рішення опрацювати необхідні технічні рішення та провести роботи на визначених місцевостях.

Міський голова доповнив, що дієвим заходом по боротьбі із затопленням у місті є збереження загороджувальних каналів по периметру міста. По вул. Пасічника канал постійно чистять міські комунальні служби, є проект з подовження системи загороджувальних каналів, включаючи й канали мікрорайону "Біла акація", на дані роботи виділено 979 тис. грн.

У ході голосування депутати одноголосно підтримали міські програми та бюджет міста на поточний рік.

Наталя ТАНГЕЛ
Скадовськ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів