З Криму гроші, а в Крим яблука

З Криму гроші, а в Крим яблука
Громадяни, що прямують з тимчасово окупованої території, продовжують вивозити гроші.

Так, протягом цієї ночі, в контрольному пункті «Чонгар» Бердянського загону при-кордонниками та представниками митниці були виявлені в трьох випадках кошти на загальну суму майже мільйон рублів РФ, відповідно 184 тисячі у водія вантажного автомобіля «Рено», 534 тисячі у водія легкового авто та 250 тисяч у пасажира «ВАЗ». Всі гроші перевозились громадянами України з приховуванням від прикордонно-митного контролю. По даним фактам складені протоколи, а гроші встановленим порядком вилучені.

Нагадуємо, за останні 2 тижні у контрольних пунктах з АРК були виявлені кошти на загальну суму більше 6 мільйонів гривень.

Крім того, вчора, в контрольному пункті «Каланчак», що на адміністративній межі з Кримом, прикордонники Херсонського загону спільно з митницею виявили 3 вантажівки, що прямували до Сімферополю. Під час перевірки виявилось, що більше ніж 62 тонн яблук на цих трьох фурах перевозились з підробними товаро-супровідними документами, на загальну суму майже 300 тисяч гривень. По даному факту були проінформовані представники МВС. На даний час авто з вантажем затримані, проводяться слідчі дії та експертиза документів.

Прес – служба Азово-Чорноморського
регіонального управління
Максим Сорока

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів