«Заслужений ватажок ДНР» виявився звичайним втікачем від кредиторів

«Заслужений ватажок ДНР» виявився звичайним втікачем від кредиторів
Серед «військового командування» самопроголошеної ДНР у херсонців з'явилася «своя людина». Та ще й вельми «заслужена».

Переглядаючи в Інтернеті хвалькуватий ролик від «Новоросія ТВ» під назвою «Присяга та нагородження бійців ДНР», уважні городяни з подивом упізнали у «командирі першої банди», вибачте...першого батальйону маріонеткової псевдодержави земляка – колишнього міліцейського слідчого Костянтина Шестакова.

З української міліції його ще 2008 року витурили за порушення дисципліни. Та, як виявляється, людці із подібними характеристиками у терористичних анклавах просто нарозхват. Протягом лічених місяців екс-слідчий повернув тут капітанське звання, і на додачу отримав засновану у "ДНР" бляху, чи то пак медаль «За бойові заслуги».

А «заслуги», мабуть, полягали в тому, що його «батальйон» натхненно грабував донецькі містечка й убивав українських бійців – можливо, і тих самих херсонців. Утім, від прокуратури Херсонської області ватажок гурту озброєних бандитів теж отримав «відзнаку» у вигляді кримінального провадження, порушеного за статтею 258 КК України – тероризм. У випадку арешту носія «бойової бляхи» чекає суд та вирок – довічне позбавлення волі.

Стосовно того, чому колишній правоохоронець подався до проросійських терористів і став знищувати країну, якій до того служив, у херсонців думки різні. Ті, хто знав «свіжоспеченого комбата» у побуті, каже, що він став зрадником, бо завжди мав авантюрний склад характеру, та й легкі гроші привабили. Інші переконані: тікав від кредиторів. До цієї думки, до речі, схиляється і полковник міліції Олексій Аккуратов, котрий 2008 року очолював Дніпровський РВ УМВС Херсона і був безпосереднім начальником гордовитого «бляхоносця».

«Костянтина Шестакова призначили до нашого райвідділу міліції керувати слідчим відділенням. Проте моєї думки тоді ніхто не питав – його фактично нав'язали зі слідчого управління УМВС Херсонщини, як «молодого, перспективного кадра». Але той молодий и перспективний почав з того, що завалив усю роботу – невчасно готував важливі процесуальні документи до прокуратури, запізнювався зі звітністю. А в слідчого за кожним таким документом стоять людські долі, і нехтувати ними аморально, - розповів «Голосу України» Олексій Аккуратов.

- Та чашу терпіння переповнила до вінця остання краплина: у начальника слідчого відділення звідкись з'явилася звичка брати і в товаришів по службі, і у випадкових знайомих гроші в борг, а потім не віддавати. Такі вчинки ганьблять офіцерську честь, і підривають репутацію правоохоронних органів. Тому Костянтина Шестакова врешті-решт «попросили» з міліції. Моя особиста думка така: він опинився на Донеччині просто тому, що тікав від розлючених кредиторів – сподівався, за лінією фронту вони його не дістануть».

У царській армії, кажуть, офіцери через задавнені борги часом стрілялися. Костянтин Шестаков просто втік. Що ж, кожен розуміє слово «честь» по-своєму. Можливо, херсонці з тих, хто довірливо давав гроші в борг екс-слідчому, котрий тепер бігає з автоматом по донецьких степах, і справді не дочекаються повернення своїх кревних. Але тепер «кредитором» Костянтина Шестакова за все, що він скоїв, стала держава і народ України.

Час розставить все по своїх місцях - народ рано чи пізно віддячить сповна і юді з Херсона, й іншим, йому подібним.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів