Кастинг для херсонських вчителів

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2015 році має ряд нововведень, з якими можна ознайомитися на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Одним із важливих нововведень ЗНО-2015 (ми згадували про це у своїх матеріалах) є те, що буде змінено методику та процедуру оцінювання результатів тестових робіт. Український центр оцінювання якості освіти запроваджує нову практику визначення результатів, а саме технологію формування порогового бала за схемою «склав – не склав».

«Для того, щоб визначити цей поріг, використовуватимуть дві методики – В.Ангоффа (визначення рівня мінімально підготовленого абітурієнта) та К.Беука (врахування найбільш допустимої кількості учасників ЗНО, які не виконають тест), - розповіла кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради Світлана Одайник. - Подібні методики успішно використовуються в більшості країн світу, де практикується проведення зовнішніх іспитів».

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує педагогічних працівників взяти участь у конкурсному відборі до профільних експертних комісій, що будуть визначати пороговий бал результатів тестових сертифікаційних робіт ЗНО-2015. Для цього необхідно до 10 березня 2015 року заповнити анкету.

«Херсонський РЦОЯО запрошує всіх вчителів, котрі мають бажання працювати у експертній комісії заповнити анкети, - наголошує Світлана Федорівна. – Після 10 березня буде проведено відбір кращих кандидатів до експертних комісій. З тими, хто потрапить туди, проведуть кілька навчальних тренінгів, під час яких педагоги дізнаються про всі нюанси методик Ангоффа та Беука».

Олена ДОНЧА

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон