Херсонська міліція працює з неблагополучними родинами

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС спільно з працівниками служби у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді регулярно проводять рейдиз метою профілактики правопорушень серед дітей та у відношенні них.

Під час профілактичних рейдів відвідуються неблагополучні родини, у яких виховуються діти. Щоб захистити права дітей, з батьками міліціонери проводять профілактичну та роз'яснювальну роботу щодо відповідальності за вчинення насильства відносно дітей та за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Працівники міліції постійно перевіряють неблагополучні сім'ї, особлива увага приділяється родинам, де батьки зловживають спиртними напоями. Проводиться профілактична та роз'яснювальна робота щодо відповідальності дорослих осіб у разі залишення їх дітьми місця проживання.

Сектором кримінальної міліції у справах дітей УМВС, службою у справах дітей і управлінням освіти та науки обласної державної адміністрації розроблено спільний план заходів з метою посилення профілактики бездоглядності, профілактики злочинності та правопорушень серед дітей. В рамках спільних заходів щотижня проводяться профілактичні рейди, під час яких відвідуються родини, які опинились у складних життєвих обставинах. Міліціонери перевіряють житлово-побутові умови проживання дітей у таких сім'ях. В ході таких відвідувань міліціонери роз'яснюють батькам положення кримінального та адміністративного законодавства у разі ухилення від виконання батьківських обов'язків.

Так, з початку року у відношенні батьків або осіб, які їх замінюють, за невиконання обов'язків щодо виховання дітей складено 125 адміністративних протоколів.

Проведено більше 150 профілактичних бесід з батьками. Складено 4 адміністративні протоколи за вчинення насильства в сім'ї у відношенні дітей. Батьків, які вчиняють насильство відносно дітей, взято на профілактичний облік до підрозділів кримінальної міліції у справах дітей з метою проведення з ними профілактичної роботи щодо недопущення в подальшому подібних вчинків.

СЗГ УМВС в Херсонській області

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон