Каховські рятувальники долучаються до проведення інформаційної роботи серед людей

Каховські рятувальники долучаються до проведення інформаційної роботи серед людей
Інспекторський склад Каховського райвідділу ГУ ДСНС області проводить усну інформаційно-роз'яснювальну роботу серед учнів, вчителів та обслуговуючого персоналу дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

І теорія, це, звісно, добре, але відпрацювання практичних дій дають право сподіватися, що набуті навички залишаться у пам'яті і стануть у нагоді при виникненні надзвичайної ситуації в реальних умовах.

Враховуючи події сьогодення в країні, рятувальники взяли участь в організації і проведенні навчань по діях працівників і дітей у разі бомбардування і необхідності евакуації. Протягом одного дня заходи проводилися у загальноосвітній школі №3, дитячому садочку № 10 «Казка» і Каховській гімназії.

Лекції, тренування проводяться з метою організації заходів безпеки у місцях перебування учасників навчально-виховного процесу, посилення громадського порядку, створення комфортних умов для сталого функціонування закладів освіти.

Головне управління ДСНС України у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів