Приховані кошти не вдалося ввезти на материкову частину України з Криму

Прикордонники та митники в черговий раз стали на заваді незаконному переміщенню коштів.

Вчора, в контрольному пункті в'їзду/виїзду «Каланчак» під час проведення спільного прикордонно-митного огляду автомобілів, які слідують через лінію розмежування Херсонської області та тимчасово окупованої АР Крим виявлено і затримано значні суми в національній та іноземній валюті.

В одному випадку у вантажному транспортному засобі марки «DAF», який прямував з Криму, було виявлено приховані 730 тис. грн.

В другому випадку в легковому автомобілі марки «AUDI», який прямував теж з Криму, були виявлені приховані 41275 дол., 100 євро, 25000 російських рублів.

Дані кошти не були заявлені водіями (громадянами України) під час письмового та усного декларування, в чому вбачаються ознаки правопорушення передбаченні статтею 483 частини 1 митного кодексу України «Переміщення або дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

Виявлені кошти вилучено, обох водіїв та транспортні засоби пропущено на материкову частину України. Подальшу долю вилучених коштів вирішуватиме суд.

Помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального
управління з питань взаємодії із засобами масової інформації
Андрій Базан

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон