Херсонцям щодо відвідання неконтрольованих територій на Сході України

Херсонцям щодо відвідання неконтрольованих територій на Сході України
До уваги громадян України та іноземців (осіб без громадянства), які в найближчий час планують відвідати неконтрольовані території Донецької та Луганської областейз метою вивезення своїх близьких, родичів, а також по інших життєво вважливих справах

З 06 лютого 2015 року Служба Безпеки України оновила тимчасовий порядок в'їзду/виїзду із вказаних регіонів.

Контроль за переміщенням осіб, транспортних засобів і вантажів вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей здійснюється за умови пред'явлення паспортного документа та перепустки, виданої координаційними групами або координаційним центром.

Оформлення таких перепусток здійснюється безкоштовно координаційним центром при Штабі АТО у м. Краматорськ та координаційними групами, які створені при управліннях (відділах) МВС у містах Старобельськ, Артемівськ, Велика Новосілка, Маріуполь.

Більш детальна інформація щодо умов, термінів оформлення перепусток, а також перелік необхідних документів - на сайті Служби Безпеки України.

Координаційний центр при штабі АТО: 092 3180505, 067 3340795
kc_sarmat@ukr.net

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів