Відбулося засідання Державної комісії з питань надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання Державної комісії з питань надзвичайних ситуацій
3 лютого відбулося чергове засідання міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоконференції під керівництвом Голови державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського.

Від Херсонської області у відеоконференції взяли участь радник голови Херсонської ОДА Денис Терещенко, начальник ГУ ДСНС області Сергій Чорний, його заступники.

Головне питання, що виносилось на розгляд - стан аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт в постраждалих містах Донецької та Луганської областях. Також учасниками наради розглядалися питання щодо переведення територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту в режим підвищеної готовності, перевірки готовності до дій за призначенням органів і підрозділів цивільного захисту та розробка додаткових заходів готовності спеціалізованих служб цивільного захисту до дій під час НС.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів