Громадськість Херсона йде до влади

Громадськість Херсона йде до влади
Сьогодні в обласному центрі пройшла прес-конференція під час якої представники патріотичних рухів, партій та громадських об'єднань обговорювали шляхи, які ведуть до влади.

Прес-конференція так і називалася «Оголошення про співпрацю і координацію патріотичних сил Херсонщини і узгодження варіантів присутності у представницьких органах влади».

У прес-клубі «Новий День» громадськість Херсонщини повідомила, що об'єднується заради миру та розвитку Херсонського краю, розвитку та процвітання народу. Спільна мета – сприяти формуванню, розвитку місцевих громад Херсонщини, через об'єднання зусиль небайдужих, дієвих громадян, спрямованих на досягнення цілей цієї мети.

Інформаційний координатор Херсонського Майдану Римма Бараненко розповіла, що саме мусило прокинутись громадськість Херсонщини та об'єднатись. За її словами, Майдан був покликаний змінити життя простого пересічного громадянина України, але після того, як він відбувся і начебто переміг, змін в країні не відбулося.

«Через те, що змін в державі не сталося, Майдан та громада йде до влади. Ми думали, що переміг Майдан і щось зміниться, але – ні. Тому ми, представники різних організацій, політичних партій, які об'єднані однією метою – добробут та щастя для нашої України заявляємо, що йдемо до влади і просимо до нас приєднуватися», - повідомила Римма Бараненко.

Голова обласної-крайової організації Української Республіканської Партії Олександр Базилєв зазначив, що сама ситуація, яка склалася сьогодні в Україні вимагає ось такого громадського зібрання, аби усі подивилися один одному в очі та обговорили принципи за якими будуть працювати над покращенням сьогоднішнього життя.

«Станом на сьогодні, дуже критична ситуація по перспективам розвитку країни. Невідомо, як складеться ситуація з активними членами громади в представницьких органах влади. Ми не хочемо чекати. Поки в Верховній Раді будуть запропоновані конкретні механізми, ми вирішили шляхом перемовин серед активістів, представників політичних та громадських організацій зробити посил, абсолютно всім. Ми вже зараз готові узгоджувати свої дії», - заявив Олександр Базилєв.

Але, як саме громадськість планує потрапити до влади поки що невідомо. За словами інформаційного координатора Херсонського Майдану це питання ще буде узгоджуватися.

Тетяна БОЙКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів