Андрій Путілов: Тільки разом ми зможемо виховувати гідну зміну олімпійським чемпіонам, якими пишається Херсонська область

Андрій Путілов: Тільки разом ми зможемо виховувати гідну зміну олімпійським чемпіонам, якими пишається Херсонська область
Під час урочистостей, з нагоди 90-річчя фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов відзначив суттєвий внесок динамівців в спортивні досягнення українських збірних.

На урочистому заході було зазначено, що Херсонська обласна організація ФСТ «Динамо» України заснована у червні 1944 року та залучає до регулярних занять фізичною культурою і спортом співробітників правоохоронних органів, працівників, службовців підприємств, а також членів їх сімей. Зараз організація налічує 37 колективів фізичної культури, в яких об'єднані 4923 членів товариства: працівників і військовослужбовців, серед яких щорічно проводяться змагання з різних видів спорту.

Слід відзначити, що за час існування організацією підготовлено 15 Заслужених Майстрів спорту СРСР та України, понад 82 Майстрів спорту міжнародного класу, 26 фахівцям присвоєні звання Заслужених тренерів СРСР, УРСР, України, 12 чоловік нагороджені державними нагородами.

Крім того, в ХОО ФСТ «Динамо» України та КДЮСШ «Динамо» працює 8 секцій з видів спорту: стрільба кульова, стрільба з луку, гімнастика спортивна, боротьба дзюдо, важка атлетика, сумо, веслування академічне, спортивне орієнтування, де займається близько 315 спортсменів.

Під час урочистої частини Андрій Путілов нагородив кращих представників Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України грамотами та подяками голови обласної державної адміністрації - за заслуги і вагомий внесок в розвиток фізкультури і спорту в Херсонській області нагородами відзначені: Володимир Пінькас, Віталій Булюк, Сергій Чорний, Богдан Артющик, Микола Джиганський, Олександр Пєвіцин, Олександр Прокудін, Сергій Карпенко.

На завершенні зустрічі Андрій Путілов зазначив, що дев'яносторічний ювілей - не просто важлива дата в історії «Динамо»: «Це, з одного боку, привід озирнутися назад, проаналізувати все і підвести підсумки, а з іншого - відправна точка на шляху до нових перемог і звершень, - резюмував керівник області. - Тільки разом об'єднавшись ми зможемо розвивати мережу спортивних секцій в області і виховувати гідну зміну олімпійським чемпіонам, якими пишається Херсонська область».

За матеріалами сайту Херсонської ОДА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів