Облаштувати КПП «Чонгар» по-європейські

Планують у Херсонській обласній державній адміністрації, залучивши для цього кошти інвесторів.

«Зараз, коли бюджети країни, областей та районів спрямовані, в першу чергу, на вирішення соціальних питань та укріплення обороноздатності необхідно шукати нестандартні варіанти вирішення інфраструктурних питань, залучати позабюджетні кошти», - зауважив голова облдержадміністрації Андрій Путілов під час відвідання та аналізу стану контрольно-пропускного пункту «Чонгар», у ході робочої поїздки до Генічеського району.

Після повернення Україні території на адміністративному кордоні з анексованим Кримом актуальним стало питання організації тут сучасного пропускного пункту, - відзначив Андрій Путілов. Для реалізації європейського проекту облаштування пункту у районі планують залучити кошти інвесторів. З цією метою створено комунальне підприємство.

КПП «Чонгар» планують удосконалити 4-полосною дорогою для більш зручного переміщення автотранспорту. Окрім того, буде створено сервісну зону, готелі та автостоянки. Наразі ведеться процес відводу земельних ділянок, проектування та упорядкування згідно норм Закону.

За матеріалами сайту Херсонської ОДА

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон