У Цюрупинську відроджують ліфти

У Цюрупинську відроджують ліфти
У сусідньому з Херсоном Цюрупинську в багатоповерхівці відремонтовано ліфт, що не працював 18 років.

На урочисте відкриття модернізованого ліфта зібралися мешканці будинку по Промисловій, 1. У цьому будинку ліфт не працював більше 18 років, повідомляє офіційний сайт Цюрупинської міської ради.

Міський голова Цюрупинська Василь Плотніков зазначив, що у місті завершуються роботи по модернізації, капітальному ремонту ліфтів в багатоповерхових будинках, які не працювали більше 10 років. Для того, щоб вирішити проблему непрацюючих ліфтів у місті була проведена значна робота. Згідно з Програмою Цюрупинської міської ради «Реформування та розвиток житлово-комунального господарства м.Цюрупинськ на 2013-2015р.р» у місті проходила модернізація, капітальний ремонт ліфтів в житлових багатоповерхових будинках в м. Цюрупинську, а також повне технічне опосвідчення ліфтів в багатоквартирних будинках міста.

Своїми враженнями від важливої для них події поділилися з журналістами самі мешканці будинку де було відремонтовано ліфт:

Галина, мешкає на 9 поверсі: - Ми вдячні міській владі за відремонтований ліфт, який не працював більше 18 років. Усі жителі радіють такій події нашого під'їзду. Насправді, дуже важко підійматися сходами на 9 поверх кожного дня по декілька разів, особливо старшому поколінню та молодим сім'ям з дітками. Коли доводиться підіймати важкі речі. Коли нам запропонували дольову участь, майже усі з верхніх поверхів погодилися, адже розуміли, що це робиться для нашої зручності та комфорту.

Олександр Бондаренко, житель будинку: - З цього приводу були різні розмірковування. Не всі жителі нашого будинку відразу повірили, що можна відремонтувати наш ліфт. Але у нас проходили зустрічі з представники міської ради, де нам все доступно пояснили. І дійсно, усі взяті на себе зобов'язання міська рада виконала, а мешканці під'їзду мають працюючий ліфт. Тепер для довготривалої роботи мешканці мають дбайливо та по-господарськи, як до свого власного, відноситися до відремонтованого майна. А сусіди в нас дружні та відповідальні, я сподіваюсь будуть берегти, - радісно поділився Олександр Миколайович.

Прес-центр «Наше місто Цюрупинськ»

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів