Херсонська облрада перед сесією запрацювала активніше

Напередодні ХХХІІІ сесії значно активізували свою роботу депутати Херсонської обласної ради VI скликання. За останній тиждень перед сесією пройшли засідання всіх основних депутатських комісій


Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою депутати розглянули звернення Голопристанської районної ради щодо статусу м. Гола Пристань Голопристанського району. А голова комісії Микола Соловйов «акцентував на необхідності прийняття місцевих бюджетів»...


На засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення, депутати рекомендували ОДА при розгляді обласного бюджету на 2015 рік врахувати видатки та фінансову підтримку ветеранських організацій. Також, комісія підтримала звернення ОДА щодо надання матеріальної допомоги з обласного бюджету батькам загиблого у с. Піски Донецької області Райхерта Олександра Олександровича.

Під час роботи постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та управління об'єктами комунальної власності депутати розглянули 24 питання порядку денного. Зокрема, народні обранці підтримали звернення Адміністрації прикордонної служби України щодо передачі у державну власність будівлі за адресою м.Херсон, вул. Дзержинського, 11а.

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії зі ЗМІ. Комісія вирішила внести зміни до обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідома громадськість та відкрита влада» на період до 2015 року. Зміни до Програми винесено на розгляд сесії обласної ради. На доопрацювання направлено проект обласної цільової програми «Розвиток освіти Херсонщини – інвестиції в майбутнє регіону» на 2014-2017 рр.

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів депутати внесли пропозиції до проекту обласного бюджету на 2015 рік. Також, народні обранці розглянули питання ефективності використання бюджетних коштів в частині проведення тендерів для комунальних закладів. Зокрема, депутати ініціювали встановлення верхньої цінової межі при проведенні закупівлі по тендеру і без тендеру продуктів харчування на рівні середньої статистичної ціни по області за попередній місяць.

І ось, сьогодні, 27 січня в Херсонській обласній раді відбулося спільне засідання постійних комісій на якому депутати розглянули 8 питань порядку денного. Депутати розглянули проект обласного бюджету на 2015 рік та внесли до нього свої пропозиції. Зокрема, депутати вважають, що основний фінансовий документ області має передбачати фінансування заходів із цивільного захисту населення. Також, акцентувалося на фінансуванні регіональних програм розвитку регіону та життєзабезпечення територіальних громад.

Після обговорення проекту обласного бюджету було прийнято рішення винести питання на розгляд чергової сесії обласної ради. Крім того, депутати підтримали питання укладання договорів про передачу коштів субвенції у 2015 р. На сесію облради винесено розгляд програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на поточний рік. Розглянули депутати і кадрові питання про призначення керівників комунальних закладів...

Отже, напередодні ХХХІІІ сесії депутати Херсонської облради попрацювали чимало і дружно – на засіданні комісій прийшли працювати навіть ті депутати облради, які давненько не брали участь в її роботі (на фото). Питань розглянули багато, та мабуть ще не всі – бо перенесли сесію облради з 29 на 30 січня 2015 року.

За матеріалами сайту Херсонської обласної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів