Херсонщина та Миколаївщина стануть Центрами відродження військово-морського флоту України

Відродження оборонно-промислового виробництва для потреб військово-морського флоту України має розпочатися на півдні України.Про це заявив Генеральний директор ДК «УКРОБОРОНПРОМ» Роман Романов під час робочої поїздки до Херсонщини.

«На сьогодні ми бачимо дуже великий потенціал південних, зокрема, херсонських та миколаївських підприємств «УКРОБОРОНПРОМУ», в плані виробництва якісної продукції, конкурентоспроможної не тільки на українському, але й на зовнішніх ринках», – зазначив Р. Романов.

Нині ДК «УКРОБОРОНПРОМ» активно займається просуванням і рекламою херсонських підприємств на міжнародних виставках, що виявляється надзвичайно ефективним. Розбудовою таких виробництв вже зацікавилися, зокрема, інвестори з Казахстану.

За словами Р. Романова, серед херсонських оборонно-промислових підприємств слід виділити завод «Палада» як дійсно унікальний. Саме там виготовляють плавучі та стаціонарні споруди. Особливої уваги заслуговують композитні плавучі доки з підйомною силою від 2 до 3 тисяч тонн.

Також на Херсонщині функціонують такі підприємства «УКРОБОРОНПРОМУ», як ДП «Херсонський завод суднового обладнання та суднової арматури» («Судмаш»), що спеціалізується на виготовленні виробів суднового обладнання та гідроциліндрів широкого діапазону, та ЦКБ «Ізумруд», яке проектує морські транспортні, допоміжні, науково-дослідні кораблі, доки та інші плавучі споруди усіх класів і призначень.

«Оптимізація роботи цих підприємств допоможе нам створити всі умови для отримання прибутків за рахунок залучення коштів іноземних інвесторів, так і для відродження власного українського військово-морського флоту», – підкреслив Р. Романов.

Нагадаємо: «УКРОБОРОНПРОМ» – це близько 100 підприємств оборонно-промислової галузі, на яких працює майже 60 тисяч людей. 4 липня 2014 року «УКРОБОРОНПРОМ» очолив Роман Романов – випускник Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), де він здобув ступінь магістра МВА. За результатами його піврічної роботи підприємство стало значно ефективнішим – прибуток Концерну за результатами 2014 року склав понад 150 млн. грн.

За матеріалами офіційного сайту ДК «УКРОБОРОНПРОМ»

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів