Судді з Донбасу працюватимуть в Херсоні

Двох суддів з зони АТО готовий взяти на роботу Дніпровський районний суд міста Херсона.

В останні дні минулого року відбулось засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, на якому було прийнято рішення надати рекомендації щодо переведення двох суддів з Донецької області до Дніпровського районного суду міста Херсона.

Ними стали: суддя Докучаєвського міського суду Донецької області Єпішин Юрій Миколайович – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Херсона; суддя Селидівського міського суду Донецької області Біла-Кисельова Анна Анатоліївна – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Херсона.

Враховуючи рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Дніпровський районний суд міста Херсона за сприянням Територіального управління Державної судової адміністрації у Херсонській області у короткі строки забезпечив робочі місця для суддів, які будуть переведені з зони АТО відповідно до Наказу Державної судової адміністрації України від 15.10.2014 року №133 та Наказу від 20.10.2014 року №135.

Довідка: Засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відбулось 27 грудня 2014 року. Всього рекомендації на переведення отримали 69 суддів, ще 66 суддям у рекомендаціях було відмовлено.

Алла ДІГТЯРЕНКО

Фото автора

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів