Микола Дмитрук купив двері для дитсадка

Ніде правди діти: державних коштів не вистачає на найнеобхідніше для таких віддалених і невеликих районів, як Великолепетиський.

Ні бюджет району, ні сільрад не спроможні охопити увагою всі «потерпаючі» об'єкти. Нестача фінансування не дає можливості своєчасно проводити ремонти, замінювати вікна та двері на енергозберігаючі, створювати комфортні умови перебування дітей у дитячих садках. А ми все народжуємо дітей і народжуємо, й кожен намагається дати своєму чаду все найкраще, наскільки вистачає сил і грошей.

Діти – наше майбутнє і, саме по відношенню до них – своїх і чужих, найперше, можна оцінювати людину. Мешканці Великолепетиського району вже не раз переконувалися в небайдужості та допомозі маленьким українцям з боку депутата Верховної Ради України 7 скликання Миколи Ілліча Дмитрука. Більшість пам'ятає його добрі справи, завдяки яким соціальній сфері району вдалося суттєво поліпшити матеріальний стан.

Під час перебування у Миколи Ілліча Дмитрука у селі Рубанівка до нього звернулася завідуюча дитячим ясла-садком «Барвінок» Марія Іванівна Верига з проханням допомогти у вирішенні питання заміни вхідних дверей дошкільного закладу. Микола Ілліч виділив необхідну суму коштів для виготовлення та встановлення дверей.

Колектив дитячого садка, батьки та діти щиро вдячні Миколі Іллічу за розуміння й за милосердя: «Нехай Бог благословляє Вас, шановний Миколо Іллічу, бажаємо Вам щастя, здоров'я та благополуччя».

Оксана КОРІННА

На фото (зліва на право): вихователь Кудінова Інна Анатоліївна та завідуюча дитсадком Верига Марія Іванівна разом з вихованцями біля щойно замінених вхідних дверей у дитячий садок.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів