Різдвяно-новорічні передзвони залунали у Херсоні

Сьогодні, 16 січня, о 15:00, на площі Свободи міста Херсона, відбулося свято колядок та щедрівок «Різдвяно-новорічні передзвони».

У заході взяли участь безліч творчих колективів Херсонщини: дитячі ансамблі, дуети, сольні виконавці. Ошатними костюмами, рум'янцем на щоках та посмішками на обличчях херсонці змогли заманити до міста справжнього духа Різдва, який подарував присутнім на площі відчуття свята.

Містяни залишились задоволені яскравим дійством, а це найголовніше. Саме цього і прагнули організатори та творці заходу, які над ним почаклували.

Режисер свята, Заслужений діяч мистецтв України, викладач Херсонського училища культури Світлана Думинська під час розмови з кореспондентом ІА «Херсонці» сказала, що найголовніше завдання, яке ставили перед собою організатори – щоб різдвяний настрій передався усьому Херсону, всій Україні.

«Зараз такий складний час і дуже мало якихось приємних моментів. І ми думаємо, якщо побажаємо один одному жити в добрі, в достатку, в щасті, то Господь нас прочує. Участь на святі приймають різні колективи: херсонські школи, дитячі творчі колективи Херсонщини, також 4 вокальних колективи, які відомі по Україні – це ансамблі Обласного палацу культури», - зазначила режисер свята Світлана Думинська.

Тетяна БОЙКО, фото автора

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів