У Херсоні сотні травмованих і дефіцит "маршруток"

Снігові замети, які змінюються ожеледицею через короткочасні потепління, перетворили Херсон на суцільний каток.

Попри всі зусилля комунальників, вчасно розчищати проїжджу частину всіх вулиць не вдається. Тому й водії приватних автобусів не бажають ризикувати власним транспортом: щодня у рейс виходять на 50-100 «маршруток» менше, ніж зазвичай. Наслідок: штовханина на зупинках і бійки між пасажирами, котрі будь-що намагаються відвойувати собі місце в переповненому салоні.

Днями був випадок, коли городянин у «маршрутці» погрожував іншим... гранатою Ф-1: коли в нього її вдалося відібрати, «лимонка» виявилася учбовою. Втім, для тих, хто автобуса чи тролейбуса не дочекався, і вирішив іти пішки, дорога безпечнішою не стала. З початку року міський травмопункт уже довелося відвідати 251 городянину з вивихами та переломами, отриманими через падіння на льоду. В середньому кожного десятого з них шпиталізують – у пацієнтів виявили надто важкі травми, які в домашніх умовах не вилікувати.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів